PMAG კლასტერს ახალი კომპანია შემოუერთდა. ამჯერად, ახალი წევრი ქუთაისიდანაა - შპს ტიტანი. შპს ტიტანი აწარმოებს კომპოსტირებად და ბიოდეგრადირებად ტარიან პარკებს, კანონმდებლობით დაშვებულ პოლიეთილენის პარკებს (45 x 70 x 50 მიკრონი) და ასევე სხვა შესაფუთ მასალებს.
შეგახსენებთ, რომ ჩვენს კლასტერს თბილისის გარდა, ორ რეგიონში, კახეთსა და იმერეთშია წარმოდგენილი. კლასტერს იმერეთიდან უკვე ყავდა სამი საპატიო წევრი, შპს ტიტანი კი კლასტერის პირველი იმერული შესაფუთი მასალების მწარმოებელი კომპანია გახლავთ.
ამრიგად, PMAG კლასტერი უკვე ოც კომპანიას აერთიანებს და სამომავლო გაფართოებასაც გეგმავს. PMAG-ში გაწევრიანება შეუძლია არამხოლოდ შეფუთვების სფეროში მომუშავე კომპანიებს, არამედ, შესაფუთი მასალების მომხმარებლებს, მიმწოდებლებს, საგანმანათლებლო დაწესებულებებსა და ამ სფეროსთან ასოცირებული სხვა კომპანიებს ქსელებსაც.

PMAG’s new member from Kutaisi
PMAG has been joined by the new company, this time it is LTD Titan from Kutaisi. LTD Titan produces compostable and biodegradable plastic bags, polyethylene bags (45 x 70 x 50 microns) as permitted by law, as well as other packaging materials.
It should be noted that, other than Tbilisi our cluster is represented in two regions - Kakheti and Imereti. The cluster already had three honorary members from Imereti, and now Titan Ltd became the first Imeretian packaging producing company in the cluster.
Thus, the PMAG cluster now unites twenty companies and plans to expand further. It should be mentioned that, PMAG can be joined not only by companies working in the packaging field, but also by consumers of packaging materials, suppliers, educational institutions and networks of other companies associated with this field.